دروغ پراکنی رسانه‌های کذاب از قضیه‌ی تخریب ویلا باغ خانواده رکابی!

تاریخ و ساعت انتشار : پنج شنبه 17 آذر 1401 17:24
تخلفات ساخت و ساز ویلا باغ خانواده رکابی دستاویز هجمه سیاسی و رسانه ای کذب علیه ایران شد.

اما چرا داوود رکابی اینگونه مورد توجه قرار گرفت؟

داوود رکابی برادر الناز رکابی دختر سگنورد ایرانی است که حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا با حواشی خاصی همراه بود.

رکابی پس از بازگشت به ایران به عنوان یک ورزشکار ایرانی مورد احترام قرار گرفت و وزیر ورزش پس از حواشی بوجود آمده برای خنثی کردن جو روانی بوجود آمده با وی دیدار و نقش‌های شوم رسانه‌های غربی را نقش بر آب کرد.

پس از این موضوع عناصر وابسته به غرب همچنان به دنبال بهره‌وری سیاسی از این ماجرا بودند و در نهایت تخریب ویلای داوود رکابی را به اتفاقات پیش آمده برای خواهرش مرتبط کردند اما اصل ماجرا چه بوده؟

بر اساس مستندات ارائه شده توسط دادگستری و اداره جهاد کشاورزی استان زنجان در مهرماه سال گذشته پرونده تخلف در ساخت و ساز وتغییر کاربری ملک توسط داوود رکابی، تشکیل می‌شود ودر بهمن ماه ۱۴۰۰ حکم اولیه مبنی بر تخریب ویلا صادر می‌شود و در نهایت در خرداد ماه ۱۴۰۱ یعنی حدود ۴ ماه قبل از شرکت الناز رکابی در مسابقات قهرمانی آسیا دادگاه بر اساس مستندات موجود داوود رکابی را مقصر تشخیص داده و حکم قطعی تخریب صادر می‌کند که پس از اخطار‌های صادره و گذشت چند ماه در نهایت حکم اجرا می‌شود .

اما حالا برخی افراد و رسانه بدنبال واروونه جلوه دادن اتفاقات هستند و این در حالی است که مستندات بیان گر چیز دیگری است.

لازم به توضیح است خبرنگار کاپیتان نیوز تلاش کرد در این خصوص مصاحبه‌ای با خانم الناز رکابی داشته باشد و اصل ماجرا را از وی جویا شود اما وی ضمن تقدیر از پیگیری رسانه‌ها ترجیح داد در مقطع کنونی سکوت کند و از مصاحبه امتناع ورزید.

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب