بیرانوند به دنبال یک رکورد جدید در تیم ملی

تاریخ و ساعت انتشار : سه شنبه 15 خرداد 1403 17:17
دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران با انجام یک بازی ملی دیگر از رکورد ابراهیم میرزاپور عبور می‌کند.

به گزارش کاپیتان نیوز، علیرضا بیرانوند که در سال‌های گذشته دروازه‌بان شماره یک تیم ملی بوده، در اردوی جاری نیز حضور دارد و با انگیزه کارش را جلو می‌برد. بیرانوند حالا خودش را برای مسابقه با هنگ‌کنگ و ازبکستان در دور اول انتخابی جام جهانی آماده می‌کند.

به نقل از ورزش سه دروازه‌بان باتجربه ایران البته یک انگیزه خاص هم در دو بازی پیش رو خواهد داشت؛ او که تاکنون 70 بازی ملی در کارنامه دارد، به صورت مشترک با ابراهیم میرزاپور گلر سابق ایران که او نیز 70 بازی ملی انجام داده، در جدول رکوردداران تعداد بازی ملی قرار گرفته است.

بیرانوند حالا با انجام یک بازی دیگر از رکورد میرزاپور عبور می‌کند و برای رسیدن به دروازه‌بان‌های پرافتخار دیگر ایران تلاش خواهد کرد. احمدرضا عابدزاده با 73 بازی ملی و سیدمهدی رحمتی با 76 بازی ملی بالاتر از بیرانوند قرار دارند و بی‌شک گلر شماره یک ایران در این اردو و اردوهای بعدی می‌تواند رکورد عابدزاده و رحمتی را نیز بشکند.

با اعتماد خاصی که امیر قلعه‌نویی به بیرانوند دارد، این دروازه‌بان به زودی از رکورد میرزاپور عبور می‌کند و می‌تواند تا مدت‌ها همچنان به عنوان دروازه‌بان شماره یک ایران به کارش ادامه بدهد.

منبع: خبر آنلاین

شبکه های مجازی:

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب