آمار جذاب گل گهر در جام حذفی

تاریخ و ساعت انتشار : جمعه 28 اردیبهشت 1403 09:48
تیم فوتبال گل‌گهر قاطعانه‌ترین صعود را به مرحله نیمه نهایی داشته است.

به گزارش کاپیتان نیوز، تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان قاطعانه‌ترین صعود به مرحله نیمه نهایی را داشت و با شکست پنج بر صفر تیم فوتبال هوادار را شکست داد و به مرحله بعدی صعود کرد و این اتفاقی در حالی افتاد که آنها در مرحله یک هشتم نهایی سه بر صفر فجرسپاسی را شکست دادند و در مرحله یک شانزدهم نهایی دو بر صفر نیکاپارس چالوس را شکست داده بودند.

به نقل از ورزش سه شاگردان مارینوس در سه بازی که در جام حذفی به میدان رفتند 10 گل به ثمر رساندند و این در حالی است که آنها برای این تعداد گل در لیگ برتر 12 هفته صبر کرده‌اند و از هفته شانزدهم تا بیست و هفتم توانستند 10 گل به ثمر برسانند.

تیم فوتبال گل‌گهر در مسابقات لیگ برتر در 27 مسابقه 27 گل به ثمر رساندند و تعداد گل‌های آنها در جام حذفی بیش از 1/3 گل‌های آنها در لیگ برتر بوده است و عملکرد فوق‌العاده‌ای در این مسابقات داشته‌اند.

یکی دیگر از ویژگی‌های فوق‌العاده آنها در مسابقات جام حذفی 03-1402 کلین‌شیت‌های متوالی است که در سه مسابقه اخیر انجام داده‌اند و هنوز دروازه آنها در این مسابقات باز نشده است.

گل‌گهر بعد از بازی با نیکاپارس جنوبی که در وقت‌های اضافه موفق به شکست این تیم شد دیگر مسابقات خود را در وقت‌های قانونی و در 90 دقیقه به پایان رساند و صعود مقتدرانه‌ای به مرحله نیمه‌نهایی داشت و در این مرحله باید به مصاف سپاهان اصفهان برود.

شاگردان مارینوس در صورت ادامه روند فوق‌العاده‌شان در جام حذفی و شکست سپاهان در نیمه‌نهایی می‌توانند یک رکورد فوق‌العاده در تاریخ این باشگاه ثبت کنند و اولین فینال رسمی باشگاه گل‌گهر را رقم بزنند.

منبع: خبر آنلاین

شبکه های مجازی:

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب