قهرمان والیبال المپیک راهی لیگ ترکیه شد

تاریخ و ساعت انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1403 13:20
ستاره فرانسوی بعد از یک فصل درخشان در پلاس لیگا تصمیم به حضور در گالاتاسرای ترکیه گرفت.

به گزارش کاپیتان نیوز، ماجراجویی ژان پاتری قهرمان المپیک ۲۰۲۰ توکیو  در لیگ لهستان تنها یک سال به طول انجامید. این بازیکن فرانسوی فصل بسیار موفقی را با تیم وگیل پشت سر گذاشت اما باشگاه تصمیمی برای ادامه همکاری نگرفت.

فصل گذشته، وگیل دومین قهرمانی متوالی لهستان را به دست آورد و در لیگ قهرمانان اروپا نقره گرفت. ژان پاتری فرانسوی در موفقیت های تیمش نقش پررنگی داشت و درخشش زیادی در این تیم از خود نشان داد.  

او درباره رفتنش از تیم قهرمان لهستان گفت:‌ باشگاه این تصمیم را گرفته است و من آن را می پذیرم. برای من کمی سخت است اما در ورزش این اتفاقات رخ می‌دهد. شاید یک روز به اینجا برگردم. با اینکه فینال لیگ قهرمانان را باختیم ولی فصل خوبی را سپری کردیم و فقط چیزهای خوب را برای خودم نگه می دارم. افتخار می‌کنم توانستم نماینده این باشگاه باشم و در کسب جام دیگری برای وگیل سهیم باشم.

قهرمان المپیک فصل آینده در گالاتاسرای استانبول رقابت خواهد کرد و به دنبال قهرمانی این بار در ترکیه است.

در رده بندی پر امتیازترین بازیکنان والیبال پلاس لیگا، پاتری با ۴۸۰ امتیاز (۳۹ سرویس، ۵۳ دفاع) در جایگاه دهم قرار گرفت. بهترین عملکرد او در بازی ۵ سته مقابل آسسکو رزویا در ۱۷ آوریل ۲۰۲۴ بود که ۲۹ امتیاز در آن بازی به دست آورد.

منبع: ایسنا

شبکه های مجازی:

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب