جام ملت‌های آسیا؛

پیروزی سخت ایران مقابل بحرین

تاریخ و ساعت انتشار : شنبه 1 اردیبهشت 1403 21:43
تیم ملی فوتسال کشورمان در دومین بازی خود در رقابتهای فوتسال جام ملتهای آسیا 2024 تایلند به مصاف بحرین رفت و به برتری رسید.

به گزارش کاپیتان نیوز، رقابتهای فوتسال جام ملتهای آسیا 2024 تایلند در حال برگزاری است.

تیم ملی کشورمان در دومین بازی خود امروز به مصاف بحرین حریفی که تا به امروز برای شاگردان شمسایی ناشناخته بود رفت که این دیدار با برتری 5 بر 3 به سود ایران به پایان رسید.

گل های ایران:

علی رضارفیعی پور 

مهدی کریمی

سعید احمد عباسی 2 گل

بهروز عظیمی

شرح نیمه اول:

با شروع نیمه اول هر دو تیم بازی هجومی خود را آغاز کردند اما این بحرینی‌ها بودند که توانستند گل اول خود را به ثمر برسانند. 

در ادامه و بلافاصله ملی پوشان کشورمان پاسخ این تیم را دادند و حملات متعدی روی دروازه حریف داشتند که توسط دروازه‌بان بحرین مهار و هیچ یک از توپهای ما وارد دروازه این تیم نشد.

اما در پایان نیمه اول مجددا این بحرین بود که توانست گل دوم خود را به ثمر برساند و با توجه به 5 خطا شدن تیم ملی کار برای شاگردان شمسایی در این نیمه گره خورد و بحرین یک پنالتی نقطه دوم را از دست دادند.

در پایان این نیمه بحرین توانست با نتیجه 2 بر یک به رختکن برود.

شرح نیمه دوم:

با شروع نیمه دوم باز این تیم ملی کشورمان بود که توانست گل دوم بازی را به ثمر برساند و به تساوی بکشاند و در ادامه این بار ملی پوشان کشورمان توانستند به سومین گل خود برسند.

اما باز هم این پیروزی دوام نیاورد و ما گل سوم را به راحتی دریافت کردیم.

یکبار دیگر این تیم ملی کشورمان بود که توانست گل چهارم خود را به ثمر برساند و در پایان این سعید احمد عباسی بود که گل پنجم ایران را به ثمر رساند تا کار را برای ما تمام کند.

در نهایت شاگردان شمسایی توانستند در یک بازی سخت 5 بر 3 بحرین را شکست دهند.

منبع: فارس

شبکه های مجازی:

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب