شجاعیان : با حضور شجاعی رفاقت در تیم هوادار بیشتر شد

تاریخ و ساعت انتشار : پنج شنبه 3 اسفند 1402 00:00
بازیکن تیم فوتبال هوادار تهران گفت: حضور آقای شجاعی باعث شد رفاقت در تیم بیشتر شود و بتوانیم همدیگر رابهتر درک کنیم و این همدلی وارد زمین شد و بهتر بازی کردیم.

به گزارش کاپیتان نیوز ، داریوش شجاعیان بعد از برد 2 بر یک مقابل شمس آذر قزوین اظهار داشت: تشکر میکنم از تمام بچه ها و کادر فنی که همه پشت هم بودیم . ثمره پشت هم بودن این پیروزی بود .می توانستیم با گلهای بیشتر پیروز شویم اما نشد. بازهم خداروشکر که توانستیم سه امتیاز را بگیریم روند ما صعودی است و ما خودمان را به بالای جدول نزدیک میک نیم و همه اینها به یکدل بودن تیم ما برمیگردد. امیدوارم این روند ادامه دار باشد.

 وی در خصوص حضور مسعود شجاعی در تیم هوادار اذعان داشت: حضور آقای شجاعی باعث شد رفاقت در تیم بیشتر شود و بتوانیم همدیگر رابهتر درک کنیم و این همدلی وارد زمین شد و بهتر بازی کردیم. به هرکدام از بچه ها یک شرح وظیفه داده است . همه دنبال موفقیت تیم هوادار هستیم.

بازیکن هوادار تصریح کرد: در خصوص آقای اسلامی هم باید بگویم به نظر من ذهنیت اشتباه روی آقا کریم است و هر اتفاقی روی او در محوطه جریمه بیفتد داورها فکر میکنم که سیمولیشن انجام داده این ذهنیت درست نیست و امیدوارم این ذهنیت عوض شود و در خصوص آن صحنه هم باید کارشناسان نظر بدهند و امیدوارم تصمیم آقای عرب براقی درست باشد

منبع : فارس 

شبکه های مجازی:

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب