مرکز نوآوری دانشکده علوم ورزشی دانشگاه تهران افتتاح شد

تاریخ و ساعت انتشار : سه شنبه 1 اسفند 1402 19:48

طی مراسمی، مرکز نوآوری و فناوری دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه با حضور مسئولین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، رئیس و معاونین و اعضای هیئت علمی دانشکده علوم ورزشی در محل این دانشکده برگزار شد.

به گزارش کاپیتان نیوز، طی مراسمی، مرکز نوآوری و فناوری دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه با حضور مسئولین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، رئیس و معاونین و اعضای هیئت علمی دانشکده علوم ورزشی در محل این دانشکده برگزار شد

در ابتدای مراسم دکتر علی میرعابدی، سرپرست مرکز نوآوری دانشکده علوم ورزشی خیر مقدمی خدمت افراد حاضر عرض کرد و اهمیت و فضای کار موجود در مرکز نوآوری را بازگو کرد. در ادامه دکتر گائینی رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه تهران، دکتر چیت ساز مدیر کل سیاست گذاری فناوری و نوآوری دانشگاه تهران و دکتر اسدی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در خصوص اهمیت مراکز نوآوری پرداختند.

در ادامه این مراسم اهداف و برنامه های یک ساله مرکز نوآوری دانشکده علوم ورزشی توسط سرکار خانم سرآبادانی تشریح شد. همچنین دکتر ایرانی نیز به عنوان یکی از مدیران این مرکز از دانشجویان برای حضور فعال در مرکز نوآوری دانشکده علوم ورزشی دعوت بعمل آورد.

در پایان این مراسم حاضرین به همراه مدعوین ضمن برگزاری مراسم افتتاحیه در محل دانشکده، از مرکز نوآوری و فناوری دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه تهران و ظرفیت های موجود در این مرکز بازدید نمودند.

شبکه های مجازی:

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب