انتصاب استاندار تهران به عنوان رئیس ستاد اجرایی بازی‌های آسیایی ناشنوایان

تاریخ و ساعت انتشار : شنبه 6 آبان 1402 11:20
با حکم وزیر ورزش و جوانان، استاندار تهران به عنوان رئیس ستاد اجرایی دهمین دوره بازی‌های آسیایی ناشنوایان- تهران ۲۰۲۴ منصوب شد.

به گزارش کاپیتان نیوز، با حکم کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، علیرضا فخاری استاندار تهران به‌عنوان رئیس ستاد اجرایی دهمین دوره بازی‌های آسیایی ناشنوایان تهران ۲۰۲۴ منصوب شد. در حکم کیومرث هاشمی خطاب به علیرضا فخاری آمده است:

با عنایت به برگزاری دهمین دوره بازی‌های آسیایی ناشنوایان در ایران به میزبانی تهران در مهرماه ۱۴۰۳، به موجب این حکم جناب‌عالی را به‌عنوان رئیس ستاد اجرایی دهمین دوره بازی‌های آسیایی ناشنوایان – تهران ۲۰۲۴ منصوب می‌نمایم.

انتظار دارد با توجه به اهمیت میزبانی این مسابقات به‌عنوان یک رویداد بزرگ چند رشته‌ای که با حضور کاروان‌های ورزشی کشورهای آسیایی برگزار می‌شود، با اعمال مساعی ویژه و بهره‌مندی از ظرفیت‌های کلیه سازمان‌ها و نهادها و جلب مشارکت بخش خصوصی در میزبانی شایسته این رویداد در شان نام ایران اسلامی اهتمام نمایید.

استمرار توفیقات، سلامتی و سربلندی روزافزون آن برادر گرامی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/

شبکه های مجازی:

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب