ایزدی:

کسب مدال در پارالمپیک شدنی است

تاریخ و ساعت انتشار : جمعه 5 آبان 1402 16:58
سرمربی تیم ملی پاراشنا ایران کسب مدال در بازیهای پارالمپیک پاریس را دور از دسترس ملی پوشان ندانست.

به گزارش کاپیتان نیوز، علیرضا ایزدی، سرمربی تیم ملی پاراشنا، پس از پایان کار تیم ملی پاراشنا ایران در چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی هانگژو به ارزیابی عملکرد ملی پوشان پرداخت و گفت: کسب سه مدال طلا، چهار نقره و چهار برنز نشان می‌دهد که عملکرد تیم ملی قابل قبول و مطلوب بوده است.

وی ادامه داد: با این حال ذکر چند نکته حائز اهمیت است؛ اول این که برای نخستین بار تعداد مدال‌های ایران دو رقمی شد. نکته دیگر این است که پیش از این بار مدال‌آوری روی دوش شاهین ایزدیار بود اما این دوره هر چهار ملی‌پوش ما موفق به کسب مدال شدند.

ایزدی در ادامه تحلیلش از عملکرد تیم ملی پاراشنا خاطرنشان کرد: شاهین ایزدیار افتخارات زیادی برای پاراشنا ایران رقم زده اما این بار سینا ضیغمی‌نژاد جانشین شایسته‌ای برای او بود. سینا ثابت کرد می‌تواند آینده خوبی داشته باشد چرا که در این بازی‌ها که سطح بسیار بالایی داشت سه مدال طلا و یک نقره کسب کرد و درخشید.

و در مورد این که آیا می‌توان به مدال آوری پاراشنا در پارالمپیپک پاریس امیدوار بود گفت: اگر می‌خواهیم به این موفقیت برسیم باید نگاه مسئولان تغییر کرد. باید با حمایت‌هایی که صورت می‌گیرد این رشته را توسعه دهیم تا نفرات جدیدی اضافه شوند.

سرمربی تیم ملی پاراشنا ایران در پایان گفت: با رکوردی که در پارالمپیک توکیو در صد متر قورباغه ثبت شد و رکوردی که ما داریم، می‌توانیم امیدوار به کسب مدال باشیم. البته باید شرایط فراهم شود و حمایت‌های لازم صورت بگیرد. اگر این اتفاق رخ دهد کسب مدال دست یافتنی است و خیلی دور از دسترس نخواهد بود.

انتهای پیام/

شبکه های مجازی:

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب