رقابت های بین المللی کشتی جام پلیکونه – ایتالیا

تاریخ و ساعت انتشار : چهار شنبه 1 تیر 1401 16:40
رقابت های بین المللی کشتی جام متئو پلیکونه بعنوان سومین مسابقات بین المللی رنکینگ اتحادیه جهانی، از امروز و با برگزاری مسابقات 7 وزن نخست کشتی فرنگی در شهر رُم ایتالیا آغاز در حال برگزاری است.

به گزارش کاپیتان نیوز، نتایج کشتی گیران کشورمان در روز نخست، تاکنون به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که با حضور 3 نفر و به صورت دوره ای برگزار می شود، محمد حسینوند پناهی در کشتی نخست با نتیجه 11 بر 7 فلورین تیتا از رومانی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 5 بر 4 مغلوب ماکس نوری از آمریکا شد. رده بندی این وزن پس از برگزاری مبارزه کشتی گیران آمریکا و رومانی مشخص می شود.

 

در وزن 67 کیلوگرم سجاد ایمن طلب در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر مغلوب تیگران گالوستیان از فرانسه شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد. محمدجواد رضایی دیگر نماینده کشورماندر این وزن پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل مورتن تورسن از نروژ با نتیجه 2 بر 1 به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف حسرت جعفراف از آذربایجان می رود.

 

در وزن 87 کیلوگرم حسین نوری در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر مهمتالی کوجوک عثمان از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل الکس کسیدیس از سوئد با نتیجه 9 بر 7 شکست خورد. وی در صورت راهیابی این کشتی گیر به دیدار فینال، به دیدار رده بندی می رود.

 

در وزن 97 کیلوگرم مهدی بالی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر ایگور آلوز دیگو از برزیل را مغلوب کرد. وی در دور بعد به مصاف نیکولاز کاخلاشویلی از ایتالیا می رود.

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب