از دست امباپه عصبانی‌ام؛ او به ما خیانت کرد!

تاریخ و ساعت انتشار : جمعه 18 خرداد 1403 10:44
ژروم روتن، اسطوره تیم ملی فرانسه، حمله تندی به کیلیان امباپه داشته و او را یک خائن خطاب کرد.

به گزارش کاپیتان نیوز، کیلیان امباپه علی‌رغم دورانی که در پاری سن ژرمن داشته به خیانت متهم شد و مورد انتقاد قرار گرفته است.

به گزارش ورزش سه، امباپه در پیروزی 3-0 فرانسه مقابل لوکزامبورگ در متز عملکردی چشمگیر به نمایش گذاشت. با وجود این عملکرد استثنایی او که شامل یک گل و دو پاس گل می‌شد، ژروم روتن، ملی پوش سابق فرانسه، از این ستاره انتقاد کرده است.

اسطوره تیم ملی فرانسه معتقد است که امباپه در طول فصل با شادابی برای پاری سن ژرمن بازی نکرده و حالا پس از انتقال به رئال مادرید دوباره با اشتیاق فوتبال بازی می‌کند.

ژروم روتن در مصاحبه با آراِم‌سی اسپورت گفت: "همه چیزهایی که در بازی با لوکزامبورگ دیدیم، همان چیزی است که در طول فصل در پی‌اس‌جی ندیده‌ایم. لبخند و ارتباط با هواداران، ذات اصلی فوتبال است. برای پنج ماه، زمانی که کیلیان تلاش کافی انجام نمی‌دهد، مشکل مربی، رئیس و یا هواداران نبودند... بلکه فقط مشکل احترام بود.

وقتی خود را در رده بهترین بازیکنان جهان قرار می‌دهید، باید چنین نگرشی داشته باشید. شما باید برای هم‌تیمی‌هایتان، برای کشورتان، برای باشگاه خود بجنگید. فکر می‌کنم او به همه ما خیانت کرد. در طول فصل از ابتدا تا انتها او فاجعه‌بار بود. واقعاً از دست او عصبانی هستم چون وقتی اکنون او را در تیم ملی فرانسه شاداب می‌بینم، پس چرا در طول فصل اینطور نبود؟"

 

منبع: خبر آنلاین

شبکه های مجازی:

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب